Mikser 2018

Już 10 czerwca, w niedzielę spotkamy się w Parku Górczewska w Warszawie. Przygotowaliśmy dla Was ponad 20 różnorodnych aktywności inspirowanych harcerskimi specjalnościami. Na Mikser możecie przyjść indywidualnie lub w patrolu. Zgłoszenia nie są obowiązkowe, ale zachęcamy! Zgłoszone patrole biorą udział w losowaniu sprzętu turystycznego, w tym namiotów (przejdź do formularza). Poniżej znajdziecie informacje programowe i organizacyjne.

Co będzie się działo?

Mikserowe specjalności będą dla Was dostępne w godz. 10.00-12.30 oraz 13.30-16.00. W przerwie 12.30-13.30 zapraszamy na pokaz ratowniczy oraz – uwaga nowość! – niecodzienne zawody w pchnięciu mikserem. Podczas Miksera tradycyjnie macie możliwość udziału w zawodach strzeleckich (łuki i wiatrówki). Osoby, które wygrają klasyfikacje indywidualne otrzymają w nagrodę: zestaw łuczniczy lub wiatrówkę. Będzie również możliwość zdobywania Harcerskiej Odznaki Strzeleckiej (HOS).

Wybrane elementy programu prezentujemy poniżej.

Kiedy, gdzie i dla kogo?

Mikser 2018 odbędzie się 10 czerwca (niedziela), w Parku Górczewska (przy amfiteatrze). Start godz. 10.00, zakończenie godz. 16.00.

Patrole harcerskie (dowolna organizacja harcerska): 4-8 osobowe zastępy harcerskie, starszoharcerskie, zastępy zastępowych, patrole wędrownicze, patrole kadrowe, patrole zadaniowe (pod opieką swoich liderów).

Patrole uczniowskie: 4-8 osobowe (pod opieką nauczyciela), od 4 klasy szkoły podstawowej – dotyczy Dzielnicy Bemowo.

Zgłoszenia

Chęć udziału w Mikserze należy zgłaszać za pośrednictwem formularza elektronicznego.

• Koniec zgłoszeń: 8 czerwca do godz. 23.00
  • Zgłoszenie oznacza akceptację Ogólnych warunków podanych na dole strony.

Adres formularza: https://mixer2018.zgloszenia24.pl

Dla harcerzy: 5zywiol@stoleczna.zhp.pl
Dla szkół: phm. Anna Wąsowska, tel. 533 318 711, anna.wasowska@zhp.net.pl

Tak było rok wcześniej!

Ogólne warunki

1. Mikser 2018 jest imprezą harcerską, adresowaną do dzieci i młodzieży: harcerzy ze wszystkich hufców chorągwi oraz uczniów szkół bemowskich.
  2. Organizatorem wydarzenia jest Chorągiew Stołeczna ZHP (ul. Piaskowej 4, 01-067 Warszawa), a współorganizatorem – Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
  3. Mikser 2018 odbywa się w miejscu ogólnodostępnym, na terenie Parku Górczewska.
  4. Podstawą uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie się patrolu harcerskiego/uczniowskiego za pośrednictwem formularza.
  5. Ze względów organizacyjnych, udział jest ograniczony. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu z opiekunami, poruszając się po terenie w patrolach (nie pojedynczo).
  7. Udział w wydarzeniu polega na zespołowym wykonywaniu różnorodnych zadań intelektualnych, technicznych, sportowych i zręcznościowych, pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry. Przykładowe dyscypliny: modelarstwo, robotyka, łączność, łucznictwo, strzelectwo sportowe, spadochroniarstwo, obronność, pożarnictwo, pożarnictwo, ruch drogowy, kajakarstwo.
  8. Wydarzenie odbywa się bez względu na pogodę. Uczestnicy dopasowują ubiór do warunków pogodowych.
  9. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w Mikserze – wg. załączonego wzoru (pobierz wzór zgody w PDF).