Mikser 2018

Przygody. Pasje. Emocje.

Miksujemy to, co w harcerstwie najlepsze. Już od 5 lat!

Mikser to plenerowa impreza zbudowana na ofercie harcerskich specjalności. Odkrywamy przed Wami to, co sprawia, że harcerski program jest atrakcyjny, a służba – profesjonalna.

Kiedy?

12 maja (sobota) 2018 r. godz.10.00 – 16.00

Dlaczego warto?

• Ponad 20 inspirujących, różnorodnych i niecodziennych aktywności, których spróbowanie oznacza przygodę, świetną zabawę i grozi złapaniem przysłowiowego bakcyla. Koniecznie obejrzyj film i zdjęcia poniżej!
  • Tradycyjna mikserowa loteria, której naczelną zasadą jest to, że każdy zespół wygrywa. W tym roku mamy dla Was sprzęt sportowo-biwakowy i mnóstwo różnistych drobiazgów!
  • Turnieje i zawody strzeleckie, w których można zdobyć odznaki strzeleckie i dodatkowe nagrody.
  • Dynamiczny pokaz ratowniczy z udziałem służb harcerskich. Emocje gwarantowane!
  • Bezcenne kontakty do kadry specjalności, dla której rozwijanie pasji to chleb powszedni. Nie odmówią pomocy, jeśli zechcesz wzbogacić swój program o elementy wybranych specjalności. Nie odchodź bez ich wizytówek!

Dla kogo?

Patrole harcerskie: 4-8 osobowe zastępy harcerskie, starszoharcerskie, zastępy zastępowych, patrole wędrownicze, patrole kadrowe, patrole zadaniowe (pod opieką swoich liderów).
Patrole uczniowskie: 4-8 osobowe (pod opieką nauczyciela), od 4 klasy szkoły podstawowej – dotyczy Dzielnicy Bemowo.

Zgłoszenia

Chęć udziału w Mikserze należy zgłaszać za pośrednictwem formularza elektronicznego.

• Start zgłoszeń: 6 kwietnia godz. 20.00
  • Koniec zgłoszeń: 10 maja do końca dnia.
  • Zgłoszenie oznacza akceptację Ogólnych warunków podanych na dole strony.

Adres formularza: https://mikser2018.zgloszenia24.pl

Dla harcerzy: 5zywiol@stoleczna.zhp.pl
Dla szkół: phm. Anna Wąsowska, anna.wasowska@zhp.net.pl

Gdzie w tym roku?

Tak było rok wcześniej!

Ogólne warunki

1. Mikser 2018 jest imprezą harcerską, adresowaną do dzieci i młodzieży: harcerzy ze wszystkich hufców chorągwi oraz uczniów szkół bemowskich.
  2. Organizatorem wydarzenia jest Chorągiew Stołeczna ZHP (ul. Piaskowej 4, 01-067 Warszawa), a współorganizatorem – Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
  3. Mikser 2018 odbywa się w miejscu ogólnodostępnym, na terenie Parku Górczewska.
  4. Podstawą uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie się patrolu harcerskiego/uczniowskiego za pośrednictwem formularza.
  5. Ze względów organizacyjnych, udział jest ograniczony. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu z opiekunami, poruszając się po terenie w patrolach (nie pojedynczo).
  7. Udział w wydarzeniu polega na zespołowym wykonywaniu różnorodnych zadań intelektualnych, technicznych, sportowych i zręcznościowych, pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry. Przykładowe dyscypliny: modelarstwo, robotyka, łączność, łucznictwo, strzelectwo sportowe, spadochroniarstwo, obronność, pożarnictwo, pożarnictwo, ruch drogowy, kajakarstwo.
  8. Wydarzenie odbywa się bez względu na pogodę. Uczestnicy dopasowują ubiór do warunków pogodowych.
  9. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w Mikserze – wg. załączonego wzoru (pobierz wzór zgody w PDF).