„Meandry V” – kurs przewodnikowski dla dorosłych

Kurs przewodnikowski dla dorosłych „Meandry” to kurs dla tych, którzy będąc już powyżej wieku wędrowniczego, z bagażem doświadczeń dorosłego życia, chcą spróbować swoich sił w harcerstwie jako przyszli instruktorzy.

Dla kogo?

• rodziców, którzy swoje pociechy wysłali do zuchów lub harcerzy, po czym spodobało się im pomagać w pracy gromady lub drużyny, a chcą spróbować swoich sił jako harcerscy wychowawcy;
  • nauczycieli i wychowawców, którzy zetknęli się już trochę z harcerstwem i zamierzają zmierzyć się z pełnieniem funkcji w gromadach lub drużynach;
  • członków harcerskiej starszyzny, którzy chcieliby zostać instruktorami;
  • dawnych harcerzy i instruktorów, którzy kiedyś odeszli z drużyn, a mają chęć powrotu i wypróbowania swoich sił jako wychowawcy.

Kiedy?

• 23-24.02.2019 r.,
  • 16-17.03.2019 r.,
  • 06-07.04.2019 r.

Za ile?

300zł
Dla uczestników z Chorągwi Stołecznej ZHP istnieje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości 25% kosztów kursu.

Aby zakwalifikować się na kurs należy wypełnić ankietę zgłoszeniową do 9 lutego 2019 r.

Zapraszamy serdecznie!
Komenda Kursu
Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Iluminacja”, zespół ds. kadry 35+

Więcej informacji o kursie znajdziecie na stronie Chorągwianej Szkoły Instruktorskiej