Majówka Instruktorska w Starej Dąbrowa

Czuwaj!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych instruktorów do odwiedzenia w najbliższą majówkę tj. w dniach 1 – 5 maja 2013 naszego harcerskiego ośrodka w Dąbrowie Starej k/ Nowego Dworu Mazowieckiego.

Zapraszamy przede wszystkim tych, którym bliska jest idea wspólnej pracy na rzecz chorągwi. Jeśli możesz poświęć swój czas i wykonać pracę na rzecz naszej wspólnej bazy to jest to majówka dla Ciebie. W ośrodku trzeba wykonać wiele napraw, wymagających przede wszystkim dużego nakładu pracy. Praca nie wymaga specjalnych umiejętności, ale często siły fizycznej oraz cierpliwości.

Pobyt w ośrodku może odbyć się od 1 maja do 5 maja. Do użytku uczestników są pokoje 2 – 4 osobowe, toalety w pokojach oraz ogólne oraz kuchnia, w której można przygotować sobie posiłek.

Obiady będziemy gotować wspólnie, zaś na kolację i śniadania trzeba zabrać ze sobą prowiant.

W niedalekiej odległości jest sklep, w którym oprócz prowiantu można nabyć wszystkie potrzebne do bytowania artykuły.

Zapewniamy: dostęp do pomieszczeń Dąbrowy Starej, dach nad głową, pracę w miłej atmosferze, podstawowe narzędzia, dwudaniowy obiad,

Liczymy na: wykonanie drobnych robót przygotowawczych pod prace remontowe w ośrodku, Waszej obecności, udziału w ogniskach, grillach i grach zespołowych.

Trzeba ze sobą zabrać: Śpiwór, prowiant na śniadania i kolacje, swoje narzędzia (np. grabie, młotek, kombinerki, szpachelkę, szczotkę drucianą i inne takie, które uważasz, że mogą się przydać).

Można ze sobą zabrać: sprzęt sportowy, rower, grilla, kocyk, rodzinę, kiełbaskę na grilla, końcówki materiałów budowlanych.

Koszty: na majówkę należy dojechać we własnym zakresie, nocleg w budynku jest darmowy, na obiady proponujemy składkę 10 zł/os. za obiad.

Zgłaszamy się poprzez wypełnienie formularza tu:

Czuwaj!

Komenda