Lider+ Warszawa. Zgłoszenia do 26 stycznia

Już 7-8 lutego jedno z najpopularniejszych szkoleń instruktorskich, LIDER+, odbędzie się w Warszawie. Na chętnych czeka tylko 13 miejsc. Zgłoszenia należy słać do 26 stycznia.

Chorągwiana Szkoła Instruktorska „Iluminacja” we współpracy z Centralną Szkołą Instruktorską zapraszają na szkolenie LIDER+ moduł 1. Zajęcia prowadzone będą przez hm. Joannę Skupińską (komendantkę CSI) hm. Martę Skupniewicz, hm. Ewę Sidor. Tematami zajęć będą m.in. zadania lidera w kierowaniu ludźmi, asertywna postawa lidera wobec współpracowników, autorytet lidera i narzędzia wspierania rozwoju: delegowanie zadań i uprawnień.

Warunki uczestnictwa w kursie:

• stopień min. phm.
  • członkostwo we władzach chorągwi lub hufca lub instruktorskim zespole chorągwianym, bądź hufcowym

Szkolenie LIDER+ odbędzie się w siedzibie hufca Warszawa Mokotów na ul. Chełmskiej 50. Koszt udziału w kursie to 120 zł.

Wypełnioną ankietę aplikacyjną (załącznik) należy przesłać do 26 stycznia na adres ksztalcenie@stoleczna.zhp.pl

Informacja o zakwalifikowaniu na szkolenie zostanie rozesłana do końca dnia 27.01. 2015 r.

Informacji szczegółowych udziela Magdalena Dąbrowska na magdalena@stoleczna.zhp.pl.

Ankieta aplikacyjna_LIDER+ I moduł.doc

phm. Wojtek Puchacz

członek komendy chorągwi ds. zagranicy i komunikacji