Kurs przewodnikowski dla dorosłych „Meandry”

Kurs przewodnikowski dla dorosłych „Meandry” to kurs adresowany do tych, którzy będąc już powyżej wieku wędrowniczego, z bagażem doświadczeń dorosłego życia, chcą spróbować swoich sił w harcerstwie jako przyszli instruktorzy. 

Kurs ma na celu doprowadzenie do sytuacji, gdy osoba dorosła – początkujący adept bycia harcerską kadrą będzie w stanie orientować się w meandrach harcerskiego życia, tego życia, które inni, będąc stale w ZHP, mieli „na bieżąco”. Liczymy, że absolwenci naszego kursu pozbędą się myśli „ja tu jestem nowy”, jednocześnie będą w stanie korzystać z doświadczeń i przemyśleń młodych wiekiem, lecz starych stażem harcerskich wyjadaczy.

Więcej informacji: http://iluminacja.stoleczna.zhp.pl/szkolenia/kurs-pwd-doroslych-meandry/

Może Ci się spodobać...