Kurs Namiestników „Latarnia Morska”

Chorągwiana Szkoła Instruktorska ,,Iluminacja” zaprasza wszystkich zainteresowanych na kurs namiestników ,,Latarnia morska”. Jest to już trzecia edycja szkolenia, które stawia przede wszystkim na gromadzenie praktycznej wiedzy oraz mocno intelektualne przeżycie. Jeżeli czujesz, że to światło przenikające nawet najgęstszą mgłę wzywa Cię, to znaczy, że ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Kurs dedykowany jest wszystkim, którzy przygotowują się do funkcji namiestnika, pełnią tę funkcję, są członkami zespołu, bądź rady namiestnictwa i pragną poszerzyć swoje horyzonty. Równie serdecznie zapraszamy osoby odpowiedzialne za pracę z kadrą. Aby wziąć w nim udział należy mieć co najmniej 18 lat i stopień podharcmistrza (lub ukończony kurs podharcmistrzowski). Jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań odezwij się do nas. Postaramy się wspólnie wypracować rozwiązanie.

Kurs będzie odbywał się podczas dwóch biwaków w terminach:

13 – 15.01.2017

27 – 29.01.2017 r. w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem:http://tnij.org/hf3icp4 do 26.12.2016 r. (włącznie). Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego prosimy o przesłanie opinii bezpośredniego przełożonego na podany poniżej adres.

Koszt biwaku dla instruktorów Chorągwi Stołecznej wynosi 220 zł, dla pozostałych 250 zł, płatne przelewem na konto: 80114010100000542478001005. Przelew prosimy tytułować: DSCZ Latarnia Morska + imię i nazwisko uczestnika.

Pytania prosimy kierować na adres: joanna.legat@zhp.net.pl.