Kurs komendantów hufców

W imieniu Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP oraz chorągwianego Zespołu Kadry Kształcącej podaję do wiadomości, iż jesienią 2013 r. planujemy przeprowadzić kurs komend hufców (kurs komendantów hufców, kurs zastępców komendantów hufców ds. programowych, kurs zastępców komendantów hufców ds. organizacyjnych, kurs skarbników hufców – zgodnie z obowiązującymi w ZHP standardami w załączeniu).

Aktualizacja: Kurs komendantów hufców „Złota proporcja” – przedłużony termin naboru!

Kurs odbędzie się podczas III zjazdów w następujących terminach:

I zjazd: 4 (wieczór) – 6 października 2013 r.

II zjazd: 18 (wieczór) – 20 października 2013 r.

III zjazd: 8 (wieczór) – 11 listopada 2013 r.

Miejsca zjazdów zostaną podane do końca września 2013 r.

Odpłatność jednego uczestnika (w tym zapewnione noclegi i wyżywienie) to 350 zł.

Uczestnicy: minimalny wiek: 18 lat, minimalny stopień: pwd.

Maksymalna liczba uczestników to 26 osób.

Komendantka kursu: hm. Magdalena Dąbrowska (SOKK) – członek Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP ds. kształcenia, Szef ZKK Hufca ZHP Warszawa Praga-Północ w latach 2000-2004.

Komenda kursu:

1) hm. Iwona Brzózka-Złotnicka (SOKK) – Z-ca komendanta Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz, Przewodnicząca KSI Hufca ZHP Warszawa-Żoliborz

2) hm. Michał Landowski (BOKK) – członek Rady Chorągwi Stołecznej ZHP, Sekretarz Chorągwianej KSI, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Hufca ZHP Pruszków, Komendant Hufca ZHP Pruszków w latach 2003 – 2008.

3) hm. Sławek Postek (SOKK) – członek Chorągwianego ZKK, członek Chorągwianej KSI.

Ponadto zajęcia poprowadzą również: członkowie Komendy Chorągwi Stołecznej ZHP (także sama Komendantka) oraz chorągwianego ZKK.

Ankietę aplikacyjną należy wypełnić do dnia 8 września 2013 r.: https://docs.google.com/a/zhp.net.pl/forms/d/1PN7n2wjTP5T8lpMpC8AbpZK7Mlt1iXUJUVBS5axGOoo/viewform

W dniach 9-11 września 2013 r. zostanie przeprowadzona kwalifikacja na kurs
i 12 września 2013 r. wszyscy, którzy wyślą ankietę zgłoszeniową otrzymają e-mail z informacją zwrotną, czy zostali zakwalifikowani na kurs komend hufców.

Wpłaty będą przyjmowane do dnia 20 września 2013 r. na nr rachunku: 80114010100000542478001005z dopiskiem: „Imię, nazwisko, Kurs Komend hufców”

Czuwaj!

hm. Magdalena Dąbrowska