Kurs drużynowych MAJSTERSZTYK. Zgłoś się

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na kurs drużynowych „MAJSTERSZTYK”. Kurs odbędzie się 30.05-1.06 i 20-22.06. Będzie kosztował 160 zł.

Organizowany przez hufce Sulejówek, Celestynów i Błonie oraz Wołomin kurs drużynowych już za miesiąc! Zapraszamy wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje wiedzę i umiejętności na konkretnym polu działania. W ramach „Majstersztyku” zorganizowane będą kursy drużynowych zuchowych, harcerskich, harcerzy starszych i wędrowników. Zajęcia wszystkich nakładek odbędą się w trakcie dwóch zjazdów:

30 maja – 1 czerwca – ZIELONKA
20 – 22 czerwca – GÓRA KALWARIA + ZAMEK W CZERSKU

Koszt udziału w kursie został określony na 160 zł. Zgłaszamy się poprzez formularz

Jednocześnie informujemy, ze daną nakładkę uruchamiamy przy min. 10 uczestnikach (dla wędrowniczej – 6).

Zachęcamy do zajrzenia na wydarzenie na Stołecznych harcerzach. Pytania możecie kierować na wojtek.puchacz@zhp.net.pl.

phm. Wojtek Puchacz
członek komendy kursu „Majstersztyk”