Kurs Alpha – Życie jest tego warte?

Baden Powell powiedział: „Nie błądzi tylko ten, kto nic nie robi.” Czasami łatwiej jest nie zadawać pytań, ale na kursie Alpha uważamy, że życie jest warte tego, żeby je odkrywać, nawet jeśli to oznacza popełnienie paru błędów w drodze do celu.

Kurs Alpha to cykl 10 cotygodniowych spotkań o chrześcijaństwie. To również próba spojrzenia na temat wiary z zupełnie innej strony. To wymiana doświadczeń, rozmowy z ciekawymi ludźmi oraz dyskusje o sprawach, które być może od dawna Ciebie nurtują. Alpha to miejsce, gdzie żadne pytanie nie jest zbyt naiwne czy niestosowne.

Kurs odbywa się w miłej, przyjaznej, pozbawionej presji atmosferze – być może dlatego ukończyło go już ponad 25 milionów ludzi, w tym Bear Grylls (najmłodszy naczelnik brytyjskiej organizacji scoutowej).
 
Kto może wziąć udział?
KAŻDY!!! W szczególności kurs adresowany jest do:

  • tych, którzy są wędrownikami i instruktorami,
  • tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania związane z chrześcijaństwem,
  • tych, którzy niedawno stali się chrześcijanami,
  • tych, którzy chcą odświeżyć sobie podstawy wiary.

Ważne informacje:

  • Start: 13 kwietnia, poniedziałek; godzina 19.00
  • Miejsce spotkań: siedziba Chorągwi Stołecznej, ul. Piaskowa 4
  • Zgłoszenia przez formularz google
  • Koszt: 0 PLN (słownie: zero złotych)

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku

Masz pytanie? Napisz: alpha@stoleczna.zhp.pl

Gwarantujemy: pyszne jedzenie, rewelacyjne pełne humoru wykłady oraz fascynujące dyskusje w małych grupach.

Do zobaczenia!

Zespół Alpha

Może Ci się spodobać...