Krwiodawstwo w Stołecznej. Szkolenie

W poniedziałek 5 grudnia pierwsze szkolenie z tematyki krwiodawstwa dla liderów jednostek biorących udział w projekcie „Bądź gotów!”. Projekt „Bądź gotów!” to chorągwiana propozycja programowa  dla warszawskich drużyn i gromad na rok 2016/2017 z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa. W ramach projektu drużyny mają okazję pracować z elementami takich specjalności jak: ratownictwo, pożarnictwo, służba graniczna, zabezpieczenia i ruchu drogowego, wodniactwo i łączność.

Jednym z wiodących tematów projektu jest krwiodawstwo i krwiolecznictwo. Szkolenie jest wprowadzeniem do tej tematyki. Zorganizowane jest przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Szkolenie odbędzie się 5 grudnia w godzinach 9.00-11.00. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w szkoleniu.

Szkolenie dedykowane jest uczestnikom projektu „Bądź gotów!”, w którym jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla warszawskich jednostek. Więcej informacji tutaj.


Projekt „Bądź gotów! Edukacja dla bezpieczeństwa”, organizowany przez Chorągiew Stołeczną ZHP, współfinansowany jest z budżetu m.st. Warszawy.

Może Ci się spodobać...