Konkurs: specjalności na obozie. Do podziału 2 tys. zł

To już 3. edycja wakacyjnego konkursu programowego „Od przygody do pasji” dla środowisk, które brały udział w Mikserze Programowym 2017. W tym roku pula nagród to przynajmniej 2000 zł (co rok zwiększamy ją o 500 zł). Przypominamy, że w tym konkursie możecie wygrać środki finansowe na zakup sprzętu specjalnościowego.

ZGŁOSZENIA DO 30 czerwca tylko online: https://przygodapasja2017.zgloszenia24.pl/

Hasłem „Od przygody do pasji” od trzech lat staramy się ośmielać Drużynowych do próbowania nowych działań programowych. Zwłaszcza zaś do tych dyscyplin, za którymi stoją specjaliści – ludzie, których profesjonalizm pozwala w pełni wykorzystać potencjał wybranego działania. Takie są harcerskie specjalności! Czasem bardzo wąskie, a czasem dość szerokie dziedziny zainteresowań, a jednocześnie obszary specjalizacji. W specjalnościach znajdziecie dużo programowej różnorodności, która może głęboko inspirować w zależności od indywidualnych preferencji i zainteresowań Waszych podopiecznych.

W tym roku pula nagród to przynajmniej 2000 zł (co rok zwiększamy ją o 500 zł). Przypominamy, że w tym konkursie otrzymujecie środki finansowe na zakup sprzętu specjalnościowego. Na podstawie raportów, jury stworzy punktową klasyfikację i zdecyduje, które drużyny otrzymają nagrody finansowe i  w jakiej kwocie.Tradycyjnie pierwsze miejsce dostępne jest dla drużyn, które podczas Miksera2017 zdobyły KOD DOSTĘPU. Pozostałe „Mikserowe” drużyny mogą liczyć na kolejne miejsca na podium.

Czuwaj!

5zywioł@stoleczna.zhp.pl