„Oblicza Depresji” Konferencja Instruktorska

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich drużynowych i instruktorów organizacji harcerskich do udziału w konferencji instruktorskiej “Oblicza depresji” poświęconej problematyce depresji dzieci i młodzieży.

Depresja nie jest już problemem, z którym zmagają się pojedyncze jednostki. Choroba ta dotyka coraz szerszych grup społecznych. Niestety ostatnie badania pokazują, że na depresję cierpi również duża grupa dzieci i młodzieży. Charakter choroby oraz niska świadomość społeczna na jej temat, rzucają wszystkim wychowawcom wyzwanie, z którym postaramy się zmierzyć podczas konferencji.

Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części: naukową i warsztatową.

Część naukową wzbogacą prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy z osobami chorymi na depresję. Są to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Wystąpienia prelegentów dotyczyć będą nie tylko problematyki właściwego rozpoznawania zachowań o charakterze depresyjnym wśród podopiecznych, ale również kontaktu z rodzicami i profilaktyki.

Część warsztatowa z pewnością będzie idealną przestrzenią do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat depresji. Oparta będzie ona na aktywnym udziale każdego uczestnika konferencji.

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Fundacja im. ks. Prof. Ryszarda Rumianka (sala teatralna), ul. Rybnicka 27, 02-405 Warszawa (dzielnica Włochy)
Termin: 16 listopada 2019
Czas trwania: 9:00 -17:00
Opłata za udział w konferencji: 40 zł
Zgłoszenia poprzez FORMULARZ do 21 października, godz. 23:59

Po otrzymaniu maila potwierdzającego udział w konferencji, poprosimy Cię o wpłacenie opłaty za udział

Liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena obejmuje:

  • Kącik kawowy
  • Obiad
  • Materiały konferencyjne
  • Identyfikator
  • Certyfikat potwierdzający udział w konferencji

REGULAMIN KONFERENCJI

W razie pytań, prosimy o kontakt na poniższy adres mailowy: katarzyna.kanar@zhp.net.pl

Z błękitnym niebem!
Organizatorzy konferencji instruktorskiej “Oblicza depresji”

Może Ci się spodobać...