Konferencja Instruktorska nt. Prawa Harcerskiego

W imieniu Rady Naczelnej ZHP oraz Komendy Chorągwi Stołecznej serdecznie zapraszamy na Konferencję Instruktorską nt. Prawa Harcerskiego. Konferencja odbędzie się 25 października 2014r. w siedzibie chorągwi przy ul. Piaskowej 4 w Warszawie. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 10:00

Chęć uczestnictwa w konferencji należy zgłosić do 17.10.2014r. za pośrednictwem karty zgłoszeniowej. Karta wraz ze szczegółowymi informacjami o konferencji znajduje się w załączniku.

 

 Niech to będzie także pretekst do zastanowienia się nad tym, jaką chcemy być organizacją, kogo chcemy wychować i jakiej oczekujemy od naszych instruktorów postawy moralnej w rozpoczynającym się drugim stuleciu harcerstwa.

Mam nadzieję, że będzie to dyskusja burzliwa, pełna dobrych emocji, w której  nie odpuścimy żadnego tematu.                                                                                     

Czuwaj!

 hm. Marian Antonik

wiceprzewodniczący ZHP

Może Ci się spodobać...