Konferencja Instruktorska LUX: „Praca z kadrą i kształcenie w ZHP”

Instruktorki i Instruktorzy

Chorągiew Stołeczna, jej Szkoła Instruktorska „Iluminacja”, Główna Kwatera ZHP wraz z Wydziałem ds. programowym i pracy z kadrą oraz Centralną Szkołą Instruktorską mają zaszczyt zaprosić Cię na Konferencję Instruktorską LUX pod hasłem: „Praca z kadrą i kształcenie w ZHP”. Odbędzie się ona 12-13 kwietnia 2014 r. w Warszawie. Konferencja będzie szansą dla nas wszystkich na lepsze poznanie się i merytoryczne dyskusje na tematy przewidziane ideą imprezy. Będzie szansą na konkretne rozpoczęcie przygody dla instruktorów chcących swoją dalszą służbę związać z tematami: „Praca z kadrą” i „Kształcenie”. Poza tym będzie można skorzystać z wielu atrakcji jakie dla Was przygotowujemy. Dla zaabsorbowanych rodziców oferujemy przedszkole konferencyjne, w którym możecie powierzyć nam swoje pociechy na czas Waszego udziału w sesjach plenarnych, dyskusyjnych i plakatowych. Więcej o szczegółach dowiecie się ze strony internetowej www.lux.stoleczna.zhp.pl poprzez którą można zgłaszać swoje uczestnictwo.

Serdecznie zapraszamy.

Może Ci się spodobać...