Kadra specjalnościowa Chorągwi Stołecznej ZHP

Lista zawiera kontakty do osób, które są kadrą specjalnościową, lub które są zainteresowane tematyką specjalnościową. Idea listy jest taka, aby poprzez dostępność informacji o kadrze specjalnościowej, można było nawiązywać kontakt z poszczególnymi osobami.

Osoba Środowisko Dziedzina E-mail
Piotr Nasiadko Praga Północ Wodniacy niedzialy@wp.pl
Michał Nierzwicki Praga Północ Wodniacy nierzwik@op.pl
Ewelina Nasiadko Praga Północ Wodniacy ewelina.nasiadko@gmail.com
Olga Ceranowska Wawer Wodniacy olga.czeranowska@gmail.com
Katarzyna Lach Mokotów Wodniacy katarzyna.m.lach@gmail.com
Anna Świerczyńska Praga Północ Wodniacy – kajakarze pajka351@gmail.com
Marcin Świerczyński Praga Północ Wodniacy – kajakarze swierkblekitny@wp.pl
Izabela Lach Garwolin Ratownictwo ilach@garwolin.zhp.pl
Tomasz Mizerski Wola Ratownictwo – HGR Bemowo tomek@mizerski.pl
Marcin Bartosiewicz Wola Ratownictwo – HGR Bemowo marcin.bartosiewicz@zhp.net.pl
Dorota Jaśkiewicz Żoliborz Ratownictwo dorota.jaskiewicz@wp.pl
Jakub Imbrzykowski Mokotów Ratownictwo – HKR Mokotów hkr@mokotow.zhp.pl
Agnieszka Fietkiewicz-Zapalska Pruszków Harcerska Służba Graniczna, Zabezpieczenia (Porządkowa) i Ruchu Drogowego hsgird@stoleczna.zhp.pl
Maciej Pietraszczyk Żoliborz Harcerska Służba Graniczna, Zabezpieczenia (Porządkowa) i Ruchu Drogowego maciekjp@gmail.com
Michał Motyka  Gdańsk – Portowa Harcerska Służba Graniczna, Zabezpieczenia (Porządkowa) i Ruchu Drogowego hsgird@stoleczna.zhp.pl
Hubert Mika Centrum Obronna – Inspektorat Sportów Obronnych hubert.mika@zhp.net.pl
Ryszard Rak HKSO Obronna – Harcerski Klub Sportów Obronnych ryszardrak.waw@gmail.com
Maciej Kosecki Wola Obronna maciej.kosecki@zhp.net.pl
Marcin Miłecki Mokotów Sportowa – Łucznictwo strzala@strzala.info
Sławomir Otap Żoliborz Poczta Harcerska 160 slawekotap@poczta.onet.pl
Piotr „Broda” Stanisławski Żoliborz Łączność – Harcerski Klub Łączności SP5ZHP specjalnosci@zhp.pl
Jarosław Szymaniak Żoliborz Łączność – Harcerski Klub Łączności SP5ZIP kierownik@sp5zip.pl 
Marek Ruszczak Praga Południe Łączność – Harcerski Klub Łączności SP5ZRW sp5uar@o2.pl
Jerzy Porowski Wola Łączność – Harcerski Klub Łączności SP5ZHG delfinjerzy63@o2.pl
Krzysztof Najberg Praga Północ Modelarstwo krzysztofpanda1@wp.pl
Sebastian Żurawski Wołomin Pożarnictwo sebek2a@op.pl
Michał Kaczmarski Wola Turystyka michal.kaczmarski@zhp.net.pl
 Aleksandra Owczarek  Praga Północ Jeździectwo aleksandra.owczarek@gmail.com
Michał Matycz Mokotów   m.matycz@gmail.com
Daniel Nowak Nowy Dwór Mazowiecki   d.nowa@nowydwormaz.zhp.pl
Jakub Kowalski Praga Południe   jakub.kowalski@pragapoludnie.zhp.pl
Jędrzej Kunowski Praga Północ   jedrzej@205.net.pl
Piotr Murawski Praga Północ   p.murek@wp.pl
       
       

 

Może Ci się spodobać...