Kadra Kształcąca Chorągwi Stołecznej ZHP

Złote Odznaki Kadry Kształcącej 

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Nr odznaki Data przyznania /przedłużenia Rozkaz przyznający /przedłużający Termin ważności Uwagi Numer ewidencji
1 Grzegorz Całek Warszawa Żoliborz 5/2012 2012.04.03 L5/2012 2015.04.03    
2 Dorota Całka Warszawa Mokotów 26/2013 2013.04.30 L3/2013 2016.04.30    
3 Jakub Jerzy Czarkowski Warszawa Centrum 39/2012 2012.06.30 L7/2012 2015.06.30    
4 Tomasz Dudewicz Legionowo 322/2014 2014.04.30 L3/2014 2017.04.30   AR 008008574
5 Jolanta Kreczmańska Warszawa Mokotów 12/2011 2011.05.31 L6/2011 2014.05.31    
6 Emilia Kulczyk-Prus Warszawa Mokotów 19/2014 2014.03.27 L2/2014 2017.02.28    
7 Sławomir Postek Warszawa Praga Północ 497/2014 2014.04.30 L3/2014 2017.04.30    
8 Artur Sarnowski 27/2012 2012.10.31 L11/2012  2015-10-30    
9 Ewa Sidor Warszawa Praga Północ 31/2013 2013.02.28 L2/2013 2016.02.28    
10 Małgorzata Silny  Warszawa Centrum 18/2011 2011.03.31 L4/2011 2014.03.31 wygasła  

Srebrne Odznaki Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Nr odznaki Data przyznania /przedłużenia Rozkaz przyznający /przedłużający Termin ważności Uwagi Numer ewidencji
1 Iwona Brzózka-Złotnicka Warszawa Żoliborz 286/2013 2013.06.30 L5/2013 2016.06.30    
2 Dariusz Brzuska Warszawa Żoliborz 269/2014 2014.03.14 L4/02014 2017.03.14   AR029020949
3 Magdalena Dąbrowska Warszawa Praga Północ 46/2012 2012.10.31 L11/2012 2015.10.30    
4 Agata Erhardt Pruszków 290/2014 2014.01.31 L1/2014 2017.01.31    
5 Agnieszka Kalińska-Brzuska Warszawa Żoliborz 569/2013 2013.02.28 L2/2013 2016.02.28   AR029006670
6 Michał Korch Warszawa Ochota 295/2014 2014.06.27 L7/2014 2017.06.27   AR023016216
7 Katarzyna  Krzak Warszawa Wola 627/2013 2013.02.28 L2/2013 2016.02.28    
8 Michał Landowski Pruszków 280/2012 2014.06.27 L7/2014 2017.06.27    
9 Paweł Marciniak Warszawa Wola 504/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14    
10 Dariusz Jan Masny Warszawa Wola 44/2011 2011.06.30 L7/2011 2014.06.30    
11 Ewa  Partyka Warszawa Wola 61/2011 2011.07.31 L8/2011 2014.07.31    
12 Małgorzata Sochacka Warszawa Wola 289/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14    
13 Paulina Soliwoda Warszwa Praga Północ 305/2013 2013.10.15 L9/2013 2016.10.15   AR025012876

Brązowe Odznaki Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Nr odznaki Data przyznania /przedłużenia Rozkaz przyznający /przedłużający Termin ważności Uwagi Numer ewidencji
1 Piotr Banasiak Warszawa Ursynów 568/2011 2011.12.12 L12/2011 2014.12.12    
2 Katarzyna Banaszczyk Warszawa Wola 744/2014 2014.04.16 L5/2014 2017.04.16    
3 Tomasz Barlak Warszawa Ursus 520/2011 2011.10.07 L8/2011 2014.10.07    
4 Magdalena Bawolik Warszawa Praga Północ 310/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
5 Łukasz Bereza Warszawa Centrum 527/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
6 Małgorzata Brach Warszawa Żoliborz 297/2011 2011.12.12 L8/2011 2014.12.12   4002569807909680
7 Ada Brzostowicz Legionowo 757/2014 2014.07.30 L8/2014 2017.07.30    
8 Michał Budzik Sulejówek 756/2014 2014.06.27 L7/2014 2017.06.27   AR016015434
9 Karolina Burns Warszawa Wola 525/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
10 Małgorzata Chajneta Grodzisk Mazowiecki 309/2010 2010.11.12 L19/2010 2013.10.01 wygasła  
11 Agnieszka Chempińska Warszawa Ursynów 565/2011 2011.12.02 L11/2011 2014.11.30    
12 Paweł Chempiński Warszawa Ursus 283/2011 2011.03.25 L4/2011 2014.03.25 wygasła  
13 Mira Chlebicka Warszawa Ochota 659/2013 2013.02.18 L2/2013 2016.02.18   162272
14 Małgorzata Chrapkiewicz Warszawa Mokotów 702/2013 2013.12.23 L21/2013 2016.12.23   AR022013444
15 Adam Czetwertyński Warszawa Praga Południe 287/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.30 wygasła  
16 Monika Czokajło (z d. Marks) Warszawa Żoliborz 311/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
17 Agata Durakiewicz Warszawa Centrum 526/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
18 Jacek Gałkiewicz Warszawa Żoliborz 629/2012 2012.06.14 L8/2012 2015.06.14    
19 Sylwia Gardynik Nowy Dwór Mazowiecki 719/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14    
20 Monika Gawryś Legionowo 521/2011 2011.10.07 L8/2011 2014.10.07    
21 Anna Michalina Gieniusz Warszawa Praga Południe 271/2011 2011.01.25 L1/2011 2014.01.30 wygasła  
22 Agata Gotowczyc Warszawa Wola 317/2013 2013.12.23 L21/2013 2016.12.23    
23 Magdalena Grodzka Otwock 566/2011 2011.12.02 L11/2011 2014.11.30    
24 Karol Gzyl Warszawa Praga Południe 516/2011 2011.06.21 L6/2011 2014.06.21 wygasła  
25 Małgorzata Jakóbowska-Rożen Warszawa Ursus 595/2012 2012.03.05 L3/2012 2015.03.05    
26 Sonia Jaworska Warszawa Ochota 461/2012 2012.11.14 L15/2012  2015-11-14    
27 Lidia Jóźwiak-Kukawska Warszawa Wawer 21/2014 2012.11.14 L15/2012  2015-11-14    
28 Tomasz Kaczorowski Legionowo 323/2011 2011.02.23 L3/2011 2014.02.23 wygasła  
29 Barbara Karaśkiewicz Warszawa Praga Północ 677/2013 2013.08.08 L13/2013 2016.08.07    
30 Anna Kaszuba Legionowo 319/2014 2014.06.18 L6/2014 2017.06.18    
31 Maciej Kądzielski Warszawa Wola 523/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
32 Katarzyna Knap-Dam Warszawa Centrum 268/2011 2011.01.25 L1/2011 2014.01.30 wygasła  
33 Aleksanda Korczak Legionowo 318/2010 2010.12.30 L13/2010 2013.12.30 wygasła  
34 Piotr Korczak Legionowo 592/2012 2012.02.14 L2/2012 2015.02.14    
35 Tomasz Kotecki Błonie 745/2014 2014.04.16 L5/2014 2017.02.16    
36 Bartosz Kowalewski Warszawa Praga Północ 524/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
37 Aleksanda Kozubska Warszawa Żoliborz 275/2011 2011.10.20 L9/2011 2014.10.20    
38 Adam Kubiaczyk Warszawa Mokotów 570/2011 2011.12.30 L14/2011 2014.12.30    
39 Joanna Kubiaczyk Warszawa Mokotów 297/2012 2012.12.11 L17/2012 2015.12.11    
40 Agata Kunowska Warszawa Praga Północ 291/2011 2011.01.25 L1/2011 2014.01.30 wygasła  
41 Paweł Lach Piaseczno 288/2011 2011.03.25 L4/2011 2014.03.25 wygasła  
42 Ewa Lachiewicz-Walińska Warszawa Praga Południe 270/2010 2010.09.30 L7/2010 2013.09.30 wygasła  
43 Izabela Łabudzka Otwock 567/2011 2011.12.02 L11/2011 2014.11.30    
44 Katarzyna Łabuda Warszawa Centrum 593/2012 2012.02.14 L2/2012 2015.02.14    
45 Przemysław Łaciński Warszawa Praga Północ 564/2011 2011.12.02 L11/2011 2014.11.30   AR025013398
46 Mikołaj Łaski Warszawa Centrum 598/2012 2012.03.05 L5/5012 2015.03.05    
47 Michał Maciąg Warszawa Żoliborz 713/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14    
48 Dorota Maciejewska Piaseczno 571/2011 2011.12.30 L14/2011 2014.12.30    
49 Marta Maj Warszawa Mokotów 701/2013 2013.04.23 L6/2013 2016.04.23    
50 Marcin Maryl Warszawa Centrum 517/2014 2014.06.18 L6/2014 2017.06.18    
51 Paulina Marzęcka Celestynów 729/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14   AR 002070041
52 Kornelia Mędrzykowska Pruszków 324/2011 2014.07.30 L8/2014 2017.07.30   AR015012825
53 Piotr Michałowski Legionowo 522/2011 2011.10.07 L8/2011 2014.10.07    
54 Marcin Miłko Warszawa Praga Północ 730/2014 2014.03.14 L4/2014 2017.03.14   BRO 25107200
55 Dorota Nurek Warszawa Mokotów 708/2013 2013.12.23 L21/2013 2016.12.23    
56 Joanna Nurek Warszawa Mokotów 660/2013 2013.02.18 L2/2013 2016.02.18    
57 Alicja Olesiejuk Warszawa Żoliborz 312/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
58 Bożena Osiadacz Milanówek 573/2010 2012.01.12 L1/2012 2015.01.12    
59 Zuzanna Pacholczyk Warszawa Praga Południe 313/2014 2014.01.17 L1/2014 2017.01.17    
60 Teresa Pękalska Zalew 518/2011 2011.09.15 L7/2011 2014.09.15    
61 Tomasz Pękalski Zalew 594/2012 2012.02.14 L2/2012 2015.02.14    
62 Agnieszka Pietrzak Warszawa Wola 320/2010 2010.12.30 L13/2010 2013.12.30 wygasła  
63 Paweł Pietrzak Warszawa Wola 276/2012 2012.02.14 L2/2012 2015.02.14    
64 Michał Piotrowski Warszawa Żoliborz 597/2012 2012.03.23 L4/2012 2015.03.23   AR029009833
65 Sylwia Pokorska Warszawa Centrum 278/2011 2011.05.16 L5/2011 2014.05.16 wygasła  
66 Jerzy  Porowski Warszawa Wola 325/2011 2011.05.16 L5/2011 2014.05.16 wygasła  
67 Agnieszka Drożdżyńska (z d. Pólkowska) Sulejówek 308/2010 2010.09.30 L7/2010 2013.09.01 wygasła  
68 Przemysław Rybarczyk Sulejówek 519/2011 2011.10.07 L8/2011 2014.10.07    
69 Jolanta Rybińska Piastów 716/2014 2014.02.14 L3/2014 2017.02.14    
70 Agnieszka Siłuszek Warszawa Mokotów 572/2011 2011.12.30 L14/2011 2014.12.30   4002569787995410
71 Piotr Skowroński Warszawa Ursus 596/2012 2012.03.05 L3/2012 2015.03.05    
72 Agnieszka Sowińska Warszawa Wola 628/2012 2012.06.14 L8/2012 2015.06.01    
73 Joanna Stefaniak Warszawa Praga Południe 326/2011 2011.05.16 L5/2011 2014.05.16 wygasła  
74 Krzysztof Szczepaniak Warszawa Ochota 314/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
75 Alina Wasielewska Warszawa Żoliborz 315/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
76 Marcin Wasielewski Warszawa Żoliborz 316/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  
77 Paweł Weszpiński Warszawa Żoliborz 321/2011 2011.01.25 L1/2011 2014.01.30 wygasła  
78 Anna Wittenberg Warszawa Mokotów 707/2013 2013.12.23 L21/2013 2016.12.23    
79 Jakub Onufry Wojtaszczyk Warszawa Ochota 272/2012 2012.01.12 L1/2012 2015.01.12    
80 Grażyna Zielińska Warszawa Wola 327/2011 2011.05.16 L5/2011 2014.05.16 wygasła  
81 Bogumiła Żelasko Nowy Dwór Mazowiecki 307/2013 2013.11.06 L19/2013 2016.11.06    
82 Krzysztof Żychliński Piaseczno 306/2010 2010.11.26 L10/2010 2013.11.02 wygasła  

Stan na dzień: 15 sierpnia 2014

Może Ci się spodobać...