Już niedługo obozy – spotkanie referatów metodycznych

Dla kogo: Namiestników oraz osób odpowiedzialnych za pracę z drużynowymi w Hufcu

Kiedy: 08 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00
gdzie: podamy wkrótce!

Obóz harcerski jest zwieńczeniem całorocznej pracy każdej drużyny i niezastąpionym narzędziem wychowawczym. To podczas niego drużynowy każdego dnia może wychowywać swoje zuchy, zuchny, harcerzy i harcerki, stawiać im nowe wyzwania oraz obserwować postępy. To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu niezwykle sprzyjającego do tego otoczenia – natury. Dobry obóz daje kadrze ogromną satysfakcje i motywację. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby każda drużyna dobrze się do niego przygotowała.

Zespół Referatów Chorągwianych chciałby wspólnie z osobami odpowiedzialnymi za pracę z drużynowymi w Hufcu określić, jaką rolę pełnimy we wspieraniu drużyn w przygotowaniach do obozów. Dlatego zapraszamy Was na spotkanie!

Wspólnie zastanowimy się, jakie działania możemy podjąć, aby pomóc drużynowym. Pochylimy się nad sprawdzaniem planów obozowych, wizytacjami i inspirowaniu drużynowych. Będziemy chcieli również, abyście podzielili się pomysłami i dobrymi praktykami z Waszych Hufców.

formularz zgłoszeniowy (prośba o wypełnienie go do 01.04.2019 r.)

Może Ci się spodobać...