Jesienne zawody strzeleckie. Zaproszenie

Chorągwiana Kapituła Harcerskiej Odznaki Strzeleckiej zaprasza do startu w indywidualnych zawodach strzeleckich. Unikalna, jedyna w swoim rodzaju Harcerska Odznaka Strzelecka Chorągwi Stołecznej ZHP, będzie do zdobycia już w niedzielę 24 września. Szczegóły zawodów znajdziecie w komunikacie organizatora (zobacz plik w PDF).

Zachęcamy także do zapoznania się z Regulaminem Harcerskiej Odznaki Strzeleckiej (zobacz plik w PDF)

Zawody organizowane są przy wsparciu finansowym uzyskanym dzięki programowi „Potrafisz Polsko!”. Program „Potrafisz Polsko!” ma za zadanie wspierać rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Więcej informacji na stronie projektu (przejdź na stronę www.potrafiszpolsko.net)

Zawody poleca:

5 żywioł identyfikator-01

Może Ci się spodobać...