Jesienna zbiórka Referatu HS

Podział na grupy metodyczne wynika z naturalności Metody – dzięki niemu możemy odpowiednimi narzędziami pracować z harcerską młodzieżą w różnym wieku. Jednak podział na grupy metodyczne nie wymaga, aby działały one w różnych drużynach. Znacząca część drużyn w ZHP działa jako jednostki wielopoziomowe. Czy to możliwe, aby odpowiednio zadbać w nich o potrzeby wszystkich członków? Jakiego wsparcia udzielić drużynowemu, aby w drużynie z nazwy „harcerskiej” mógł skutecznie pracować z harcerzami starszymi? Czy wielopoziomowość może okazać się korzystna? Co przyniesie nam w tym kontekście reforma szkolnictwa?

O tym wszystkim porozmawiać będziemy mogli RAZEM! Jeśli prowadzisz drużynę harcerską, do której należą też harcerze starsi, albo namiestnictwo wspierające takie drużyny, to serdecznie zapraszamy Cię na najbliższe spotkanie Referatu Starszoharcerskiego Chorągwi Stołecznej. Spotkanie odbędzie się 10.10.2017 w lokalu Chorągwi o 18:30. Prosimy o zgłoszenie do 2 października mailem na harcerzestarsi@stoleczna.zhp.pl, pomoże to nam jak najlepiej zaplanować spotkanie 😉

Zapraszamy!
Zespół Referatu HS

Ulotka wydarzenia
wydarzenie na FB

Może Ci się spodobać...