Japonia 2015 – dodatkowa rekrutacja do zastępów i IST!

W całej Polsce trwają przygotowania do 23 Światowego Jamboree Skautowego w Japonii, które odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia 2015 r. Zastępy zbierają środki na wpisowe, kompletują sprzęt biwakowy. Chcesz poczuć tę atmosferę?

Polski kontyngent dysponuje ostatnimi wolnymi miejscami w kilku zastępach. Jeśli urodziłeś się między 27.07.1997 r. a 28.07.2001 r., chcesz przeżyć niesamowitą przygodę lub masz w swojej drużynie harcerskiej osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu, to serdecznie zapraszamy! Na zgłoszenia czekamy do soboty 31 maja 2014 r.

 

Jak się zgłosić? Należy wysłać e-mail na adres jamboree2015@zhp.pl i podać następujące informacje:


– imię i nazwisko,               
– datę urodzenia,
– nazwę środowiska,         
– nazwę hufca i chorągwi,               
– numer telefonu.

Liczba miejsc ograniczona, więc nie odkładajcie zgłoszenia na ostatnią chwilę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym kontyngencie oraz samym Jamboree, zapraszamy do obejrzenia zawartości tej strony www.jamboree2015.zhp.pl.

Chcesz pojechać na Jamboree z zastępem, a przegapiłeś termin zgłoszenia? Nic straconego! Do 31.05.2014 r. czekamy jeszcze na wasze zgłoszenia. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w zlocie oraz dokumenty potrzebne do zgłoszenia zastępu dostępne są na stronie internetowej Polskiego Kontyngentu. Przypominamy, że zgłoszeniu podlegają tylko kompletne zastępy, czyli zastępowy i dziewięciu uczestników spełniających wymagania określone w zasadach uczestnictwa. Więcej szczegółów na stronie www.jamboree2015.zhp.pl lub pod adresem jamboree2015@zhp.pl Zatem, jeśli chcesz ze swoim zastępem jechać na Jamboree, nie możesz dłużej zwlekać!

Nie mieścisz się w widełkach wiekowych? Nic nie szkodzi! Na potrzeby obsługi 23. Światowego Jamboree Skautowego w Japonii w 2015 roku zaplanowano udział około 6000 członków IST z różnych krajów. W odpowiedzi na wasze zapytania oraz dzięki uprzejmości organizatorów uruchamiamy dodatkową rekrutację członków IST. Termin zgłoszeń 31.05.2014 r. Wszystkie szczegóły dotyczące wymagań, rekrutacji i zgłoszeń dostępne są na www.jamboree2015.zhp.pl lub pod adresem jamboree2015@zhp.pl. Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

 

Komenda Polskiego Kontyngentu na 23. Światowe Jamboree Skautowe w Japonii

Może Ci się spodobać...