Instruktor po godzinach

W ramach cyklu „Instruktor po godzinach” zapraszamy na dodatkowe, przedwakacyjne spotkanie 16 czerwca, którego tematem będzie „Jak tanio i w prosty sposób przeżyć niezapomniane wakacje?”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Nami, Projektem El Buscador, gdzie opowiemy Wam o naszych przygodach, które przeżyliśmy na greckiej wyspie Rodos. Jak się okazało podróż do turystycznej mekki wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami i ograniczeniem aktywności do: leżenia na plaży, picia schłodzonych napojów i zwiedzania zabytków;). Jeśli jesteście ciekawi jak udało nam się przeżyć niezapomniane wakacje w miejscu gdzie nikt by się tego
nie spodziewał to zapraszamy na spotkanie!   Oprócz tego postaramy się Was zaciekawić naszym obecnym projektem, który obejmuje wielką wyprawę do Ameryki Łacińskiej, do której dojdzie już w styczniu 2016 r.
http://projektelbuscador.blogspot.com

Termin: 16 czerwca 2015 r. godz. 19.00-21.00
Miejsce: Południk Zero, ul Wilcza 25, Warszawa
Zgłoszenia: należy przesłać do dnia 9 czerwca 2015 r. na adres wakacje.zgloszenia24.pl
(Możliwość uczestnictwa z osobami towarzyszącymi np. członkami rodzin- proszę zaznaczyć w ankiecie)
Uczestnictwo bez opłat.

Serdecznie zapraszam!
Jakub Ładyński

Organizator: Magdalena Dąbrowska

Może Ci się spodobać...