Instruktor – nr 17 / Styczeń 2015

Noworocznie – udało się! 

Ani się obejrzeliśmy a nowy rok ruszył z kopyta. Choć bliżej już do końca miesiąca, dopiero dziś mam szansę zapytać: Macie swoje sylwestrowe postanowienia? Ciekawe plany do zrealizowania i cele do osiągnięcia? My w redakcji odbyliśmy kilka rozmów i podjęliśmy pewne kroki aby nasze działania ulepszyć i usprawnić. Efekty mam nadzieję będzie widać już niebawem, tymczasem wszystkich cierpliwych czytelników nagradzamy dziś oddawanym w Wasze ręce nowym numerem Instruktora. Dziękujemy za wyrozumiałość i motywujące pytania: „Kiedy możemy spodziewać się nowego numeru?”, Wasze zainteresowanie dodawało skrzydeł w chwilach zwątpienia. Wspólnie tworzymy to pismo! Miłej lektury! 

phm. Zofia Walkiewicz
Redaktor wydania

Instruktor 17

Może Ci się spodobać...