Instruktor – nr 15 / Listopad 2014

Drogi Czytelniku

15. numer Instruktora zyskał właśnie swoje otwarcie. Jeśli jesteś ciekaw podsumowania upływającej kadencji Komendy Chorągwi dowiesz się tego z lektury udostępnianego właśnie wydania. Poprosiliśmy 16 osób, które w latach 2010 – 2014 pełniły funkcje w Komendzie Chorągwi, aby pochwaliły się swoimi osiągnięciami oraz przyznały do porażek. Odpowiedzi uzyskaliśmy, ale nie od wszystkich zapytanych. Kto nam odpisał? Odpowiedź znajduje się w środku numeru. Nie tylko przedstawicieli Komendy Chorągwi zapytaliśmy o ich osiągnięcia, ale także wszystkich aktualnych Komendantów Hufców o imprezy programowe organizowane przez ich środowiska, które były otwarte na inne hufce. Tutaj niestety odzew był bardzo znikomy, ale te hufce, które nadesłały materiały oczywiście zamieściliśmy w numerze. Czy hufce rzeczywiście nic takiego nie robią?, Czy może uznały, że nie ma się czym chwalić?, Wątpliwe, a szkoda, bo wiemy, że co roku dzieją się bardzo wartościowe imprezy, które warto byłoby nagłośnić. Nie jesteśmy jednak zwolennikami zmuszania na siłę i szanujemy wolę innych ludzi. Tymczasem zapraszam do lektury Instruktora, w którym wbrew pozorom nie tylko o Zjeździe i ostatniej kadencji można czegoś się dowiedzieć.

Pozdrawiam

hm. Tomasz Dudewicz – Redaktor naczelny

Instruktor15

Może Ci się spodobać...