Instruktor – nr 2 / Maj 2013

Mam przyjemność przedstawić Wam kolejny numer miesięcznika Chorągwi Stołecznej ZHP – INSTRUKTOR. Ponieważ po lekturze 1. numeru zwolenników kolorowych stron wewnątrz numeru było praktycznie tyle samo co ich sceptyków, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom obydwu grup i dlatego przesyłam obydwie wersje w załączeniu. Wersja ekonomiczna będzie z pewnością praktyczniejsza jeśli chodzi o oszczędność tuszu w drukarce. Ale bardziej interesuje nas odbiór treści zawartych w naszym przekazie. Gorąco zachęcam do czytania i komentowania na blogu Chorągwi oraz funpage’u FB. Proszę także o kierowanie uwag na niniejszy adres redakcji. Zapraszam również do współpracy z zespołem redakcyjnym.
I tradycyjnie zwracam się z prośbą o rozpropagowanie wśród kadry Twojego Hufca/Chorągwi tegoż numeru.

phm. Tomasz Dudewicz
– Redaktor naczelny

Może Ci się spodobać...