III Kąpiel Metodyczna

Ruch Programowo – Metodyczny „Ręka Metody” oraz Szkoła Instruktorska Chorągwi Stołecznej „Iluminacja” zapraszają na III Kąpiel Metodyczną czyli doskonały sposób na dobry program drużyny lub hufca!

Prowadzicie drużynę lub hufiec?
Chcecie zrobić jak najlepszy program na kolejny rok harcerski?
Potrzebujecie przygody i inspiracji, która sprawi że przyszły rok będzie Waszym harcerskim wyzwaniem i sukcesem?
Potrzebujecie wsparcia albo chociażby czasu na wspólne układanie planów?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiadacie „TAK” – to III Kąpiel Metodyczna jest dla Was ekstra rozwiązaniem.

Dwa szlaki, setki inspiracji:
– dla drużynowych i ich przybocznych – szlak na którym stworzycie atrakcyjny, zgodny z metodą i efektywny wychowawczo program drużyny
– dla komend hufców – szlak na którym powstanie plan działania Waszego hufca.

Miejsce: Stanica Hufca Garwolin w Polewiczu

Składka zadaniowa:

• 85 zł przy wpłatach do 10 lipca
  • 95 zł przy wpłatach do 31 lipca

Uczestnicy: To impreza dla instruktorów harcerskich i osób pełniących funkcje instruktorskie, członków wszystkich organizacji harcerskich objętych patronatem Prezydenta RP.
Uczestnikami mogą być także przyboczne/przyboczni, którzy przyjeżdżają ze swoim drużynowym.

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

SZCZEGÓŁY – Strona + Facebook