III Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek

We wtorek 11 grudnia 2018 r. o godz. 10:30 odbędzie się III Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy i grajmy Mu 2018” organizowany przez 293 WDH NS „Różana Piechota” działająca przy Szkole Podstawowej Specjalnej Nr 111 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie. Wspólne kolędowanie odbędzie w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa. Adresatami przeglądu będę drużyny środowisk Nieprzetartego Szlaku działające przy Hufcu Warszawa Praga – Południe, oraz zaprzyjaźnione drużyny spoza Warszawy, m. in. z: Dęblina, Łodzi, Słupska, Łbisk, Trzcianki, Sandomierza, Grójca, Łasku, Stoku Lackiego.

Będzie to znakomita okazja do integracji osób niepełnosprawnych, umuzykalnienie osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Liczymy, że nie zabraknie wielu wzruszających przeżyć, a wspólne kolędowanie wprowadzi nas wszystkich w radosny nastrój nadchodzących, magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania!

Może Ci się spodobać...