I Harcerskie Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym

Weź udział w pierwszych harcerskich mistrzostwach w łucznictwie terenowym organizowanych przez Chorągiew Stołeczną ZHP i HKS „Strzała” z Hufca Warszawa-Mokotów. Nieważne czy strzelasz od dłuższego czasu, czy od niedawna. Nieistotne czy masz łuk bloczkowy, tradycyjny czy olimpijski a może nie dysponujesz własnym sprzętem. Zapraszamy Cię na te wyjątkowe harcerskie zawody już 6 czerwca 2015 roku do Warszawy.

 Zawody odbędą się w Warszawie, na terenie Harcerskiego Ośrodka Specjalności (ul. Zaruskiego 6), 6 czerwca br. (sobota) w godzinach 10.00-17.00. Strzelanie konkursowe odbędzie się w kategoriach: wędrownicy/instruktorzy, harcerze starsi i harcerze. Mistrzostwa otwarte są dla łuczników ze wszystkich organizacji harcerskich. Szczegóły w załączonym komunikacie oraz regulaminie. Zgłoszenia do 28 maja tylko przez ten formularz.

Może Ci się spodobać...