Szefowie Hufcowych ZKK/Członkowie komend hufców ds. kształcenia

HUFIEC KONTAKT INSTRUKTOR KH DS. KSZTAŁCENIA
CENTRUM hm. Marcin Maryl ziutazky@gmail.com
CENTRUM hm. Jakub Jerzy Czarkowski jakubczarkowski@wp.pl
LEGIONOWO phm. Monika Gawryś monika.gawrys@op.pl
WOŁOMIN phm. Szymon Chaciński biuro@wolomin.zhp.pl
MOKOTÓW phm. Joanna Kubiaczyk joanna.kubiaczyk@mokotow.zhp.pl
WOLA hm. Małgorzata Sochacka ksztalcenie@wola.zhp.pl
BŁONIE phm. Tomasz Kotecki tkotecki@gmail.com
PRUSZKÓW phm. Kornelia Mędrzykowska ksztalcenie.pruszkow@gmail.com
NOWY DWÓR MAZOWIECKI hm. Bogumiła Żelasko b.zelasko@nowydwormaz.zhp.pl
PIASECZNO hm. Krzysztof Żychliński kix@autograf.pl
krzysztof.zychlinski@jci.com
PIASECZNO phm. Paweł Lach pawel.lach@zhp.pl
OCHOTA hm. Michał Korch michkorch@gmail.com
OCHOTA phm. Mira Chlebicka m.chlebicka@gmail.com
URSUS phm. Tomasz Barlak bruno500@wp.pl
PRAGA-PÓŁNOC hm. Paulina Soliwoda paulina.soliwoda@gmail.com
WAWER phm. Justyna Kaźmierczak justyna.kazmierczak@hotmail.com
PRAGA-POŁUDNIE phm. Zuzanna Pacholczyk zuzanna.pacholczyk@pragapoludnie.zhp.pl
PIASTÓW phm. Jolanta Rybińska j.skoczylas1@gmail.com
ŻOLIBORZ Małgorzata Brach gosia@zhp.waw.pl
GARWOLIN phm. Anna Piwowarczyk apiwowarczyk@garwolin.zhp.pl
CELESTYNÓW phm. Paulina Marzęcka rzecus@gmail.com
MILANÓWEK hm. Monika Piekut monique.piekut@gmail.com
SULEJÓWEK phm. Michał Budzik  michalbudzik.5@gmail.com
URSYNÓW phm. Agnieszka Chempińska agnieszka.chempinska@zhp.net.pl
OTWOCK phm. Iza łabudzka iza_labudzka@op.pl
GRODZISK hm. Sylwester Stankiewicz szostka.grodzisk@gazeta.pl
TŁUSZCZ hm. Adam Jarzębak adamjarzebak@poczta.onet.pl
ZALEW hm. Teresa Pekalska zalew@zhp.pl
ZĄBKI phm. Elżbieta Klimkiewicz elzbieta.klimkiewicz@wp.pl
ZIELONKA phm. Jaromir Jabłoński jarek132@gmail.com

Między hufcowy Zespół Kadry Kształcącej

LEGIONOWO, PRUSZKÓW, NOWY DWÓR MAZOWIECKI,

phm. Sylwia Gardynik mzkk.plndm@gmail.com

Może Ci się spodobać...