Home Hospitality dla skautów z Gruzji

Od 12 do 15 sierpnia w Warszawie przebywać będą skauci z Gruzji. Gości z tak interesującego kraju z pewnością chce poznać wielu z Was. Jest na to świetna okazja, ponieważ grupa dziesięciu skautów w wieku 12-17 lat właśnie szuka chętnych na home hospitality.

 

Gruzińscy skauci przyjeżdżają do Polski na imprezę organizowaną przez Chorągiew Łódzką. Jednak wizyta w Polsce bez odwiedzenia jej stolicy byłaby niepełna! Właśnie dlatego grupa odwiedzi Warszawę już 12 sierpnia. Skauci pragną spędzić czas od 12 do 15 sierpnia w domach harcerzy. A właśnie o to chodzi w home hospitality. Do swoich domów zaprasza się jednego, dwóch lub więcej skautów, zapewnia miejsce noclegowe, śniadanie. W ten sposób nawiązują się fantastyczne więzi, a Gruzini mają szansę zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda życie w Polsce.

Jeśli macie ochotę w te wakacje urządzić sobie taką przygodę – zachęcam. Wystarczy, że zgłosicie się na zagranica@stoleczna.zhp.pl z informacją ilu skautów macie chęć przyjąć.

Więcej o gruzińskiej organizacji skautowej możecie poczytać klikając tutaj.

phm. Wojtek Puchacz

pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych 

Może Ci się spodobać...