hm. Marcin Adamski

Rozkaz i data powołania: L. 7/2012 16.06.2012

Opis funkcji: link

Kariera harcerska

Moja harcerska kadrowa kariera rozpoczęła dość standardowo. Dość krótko byłem przybocznym, aby potem dość długo być drużynowym (w sumie 8 lat). Przez ponad 5 lat prowadziłem drużynę harcerzy, następnie ponad 2 lata – drużynę harcerzy starszych. Cztery obozy zorganizowałem jako komendant szczepu 155 i 201 WDHiZ (Hufiec Mokotów) i przez jedną kadencję pełniłem funkcję komendanta tego hufca (2007-2011).

Życiowo

Z wykształcenie jestem pedagogiem, choć zawodowo od kilku lat zajmuję się sprzedażą. W tak zwanym czasie wolnym, którego rzecz jasna zawsze jest mało, staram się aktywnie spędzać czas na basenie, na rowerze.

Moje instruktorskie/ harcerskie przesłanie (credo)

W harcerstwie nie ma miejsca na małostkowość, zawiść i humory! Potrzebujemy osób trzeźwo myślących, dobrze zorganizowanych i ideowych.