Harcerska noc w Muzeum Sportu i Turystyki

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wspólnie z Chorągwią Stołeczną ZHP, w 150 rocznicę urodzin Generała Mariusza Zaruskiego zaprasza wszystkich na wyjątkową, Harcerską Noc!

Jeżeli chcesz nauczyć się sprawnego rozstawiania namiotu, technik rozpalania ognia, wiązania węzłów żeglarskich lub po prostu poznać czym jest Harcerstwo, to nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. Dodatkowo nauczymy każdego technik łączności i krótkofalarstwa, udzielania pierwszej pomocy, podstaw orientacji w terenie i wielu innych przydatnych umiejętności. Każdy będzie mógł również wziąć udział w pokazowym treningu przygotowanym przez profesjonalnych trenerów klubu fitness ZDROFIT oraz wypróbować sprzęt treningowy. Przed budynkiem będzie można obejrzeć wystawę zabytkowych samochodów. Jak zawsze będzie można również zwiedzić wystawę stałą „Dzieje sportu polskiego i Olimpizmu”. Dołącz do nas 20 maja od godz. 18.00.

Wstęp wolny!

Może Ci się spodobać...