Harcerska Liga Paintball 2017. Zaproszenie

Chorągiew Stołeczna ZHP, Warszawski Klub Paintballowy, Ała Ała Paintball Team oraz Fort Blizne Paintball zapraszają na pierwszą edycję Harcerskiej Ligii Paintballowej w naszej chorągwi. Zawody już 7 października (sobota) na terenie Fortu Blizne w Warszawie. W tych amatorskich zawodach mogą wziąć udział zespoły min. 5 osobowe (uczestnicy od 14 lat). Każdy zespół oprócz składu podstawowego, może dysponować także zawodnikami rezerwowymi. 

Pierwsze oficjalne chorągwiane rozgrywki paintballowe mają za zadanie promować współzawodnictwo sportowe. Turniej realizowany jest wg zasad dyscypliny sportowej we współpracy Chorągwi Stołecznej ZHP oraz profesjonalnych grup paintballowych.

Szczegóły wydarzenia zawarte są w komunikacie organizatora (pobierz plik komunikatu w PDF).

Zawody polecają:

5 żywioł identyfikator-01

Może Ci się spodobać...