Wyniki – Grant na Metodę

W imieniu zespołu referatów metodycznych, miło nam poinformować, że w dniu 6 kwietnia 2020 r. zespół oceniający wnioski w ramach „Grantu na Metodę” zadecydował o przyznaniu refundacji projektom zgłoszonym z Hufców:

• Hufiec Legionowo;
  • Hufiec Celestynów;
  • Hufiec Warszawa – Wawer.

Serdecznie gratulujemy! Z każdym z wnioskodawców będziemy pracować, aż do momentu podsumowania projektów.

Jednocześnie, chcemy poinformować, że jesteśmy w kontakcie z pozostałymi wnioskodawcami, którzy wyrazili chęć dalszej pracy nad ich projektami. Zależy nam, aby przy naszym wsparciu, umożliwić Hufcom zrealizowanie celów związanych ze świadomym stosowaniem metody harcerskiej.

Przewidujemy, że ostateczną listę projektów które zostaną objęte refundację opublikujemy do 21 kwietnia 2020 r.