GRANT PROGRAMOWY – HAL 2019

Komenda Chorągwi Stołecznej ZHP ogłasza grant, który jest skierowany do środowisk Chorągwi Stołecznej ZHP realizujących letnie formy programowe i szkoleniowe adresowane do kadry drużyn i szczepów (np. kurs zastępowych, przybocznych, itp.), podczas Harcerskiej Akcji Letniej w 2019 roku.

Grant dotyczy programów drużyn, gromad i kursów realizowanych w wyjazdowych formach HAL.

Więcej informacji w REGULAMINIE.

Aby otrzymać dofinansowanie należy wypełnić FORMULARZ do 5 czerwca 2019, do 23:59

Terminarz grantu:

• do 5 czerwca 2019 r., godz. 23:59 – koniec składania wniosków,
  • do 7 czerwca 2019 r. – potwierdzenie wpłynięcia wniosków,
  • do 16 czerwca 2019 r. – rozstrzygnięcie grantu,
  • od 18 czerwca 2019 r. – publikacja list nagrodzonych wniosków, uruchomienie środków.

Kryteria, jakie muszą zostać spełnione:

• W atrakcyjnej formie realizowanie celów wychowawczych odpowiadających na potrzeby odbiorców i środowiska;
  • Zastosowanie metody harcerskiej w zaplanowanych działaniach oraz wykorzystanie harcerskich narzędzi metodycznych adekwatnych do wieku zuchów/harcerzy;
  • Kształtowanie postaw wynikających z Prawa Harcerskiego i Prawa Zucha;
  • Realizacja programu podczas Harcerskiej Akcji Letniej.

Wszystkie pytania prosimy kierować na choragiew@stoleczna.zhp.pl