FUNKCJA FUNKCJI – czyli wszystko o funkcjach w pracy z kadrą

Zapraszamy na kolejną chorągwianą zbiórkę instruktorów ds. pracy z kadrą. Kwietniowe spotkanie w całości poświęcimy pracy z funkcjami w hufcu. Będzie m.in. o opisywaniu funkcji (opisy funkcji),  powoływaniu na funkcje (standard), konfliktach kompetencyjnych między funkcyjnymi, kluczowych funkcjach i  priorytetowych obszarach działań hufca.

Przyjrzymy się także funkcji komendanta hufca. Rozłożymy ją na czynniki pierwsze i postaramy się nieco odciążyć. Będzie więc także o delegowaniu zadań w komendzie. Na zbiórkę zapraszamy 2 osoby z hufca – instruktorów ds. pracy z kadrą oraz komendantów hufców (lub osoby oddelegowane). Spotykamy się we wtorek 29 kwietnia o godz. 18.00 w Chorągwi. Zapraszamy w mundurach! Zbiórka potrwa do godziny 21.00. 

Zgłoszenia do 26 kwietnia przez formularz

Może Ci się spodobać...