Explorer Belt – międzynarodowy obóz wędrowny

Drodzy Pełnomocnicy!

Wydział Zagraniczny zaprasza wędrowników oraz instruktorów w wieku 18-30 lat na międzynarodowy obóz wędrowny Explorer Belt 2015 – http://zhp.pl/2015/explorer-belt-2015. Miejscem tegorocznej edycji będzie Słowacja, udział w obozie wezmą skauci z wszystkich krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz Austrii.

Explorer Belt polega na wędrówce-wyczynie, w czasie której wykonuje się rozmaite zadania, a przede wszystkim poznaje kulturę i ludzi kraju goszczącego. Obóz podzielony jest na 3 części: integracyjną od 1 do 5 sierpnia, wędrówkę (około 130 km) od 6 do 12 sierpnia oraz podsumowującą od 13 do 16 sierpnia.

Wiek uczestników: 18-30 lat.
Termin: 1-16 sierpnia 2015 r.
Zakwaterowanie: organizatorzy zapewniają zakwaterowanie na część integracyjną oraz podsumowującą, podczas wędrówki uczestnicy śpią we własnych namiotach.
Wpisowe: 30 euro + 30% kosztów transportu (zwrot pozostałych 70% kosztów transportu nastąpi po obozie).

Explorer Belt to okazja do przeżycia niesamowitej przygody, poznania obcego kraju wraz z jego kulturą, a przede wszystkim szansa wymiany doświadczeń ze skautami z Czech, Słowacji, Węgier i Austrii. Obóz jest organizowany z powodzeniem od kilku lat, teraz Ty możesz stać się jego częścią. Dla uczestników z ZHP przewidziano 8 miejsc, informacja o zakwalifikowaniu się na obóz zostanie przekazana do 11 maja.

Formularz zgłoszeniowy (w załączeniu) wraz z adnotacjami przełożonych należy przesłać na adres mateusz.kawalek@zhp.net.pl.

Termin zgłoszeń mija 5 maja.

Czuwaj!
Ewa Lachiewicz

 

Dorota Wieluńska
Członek Zespołu PR Chorągwi

Może Ci się spodobać...