Dziś jest Pojutrze

Dziś wieczorem rozpoczął się 74. Zlot w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Wydarzenie jest organizowane przez cztery organizacje harcerskie – Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej, Stowarzyszenie Harcerskie, Federację Skautingu Europejskiego Zawisza i Chorągiew Stołeczną ZHP – wspólnie z Muzeum Powstania Warszawskiego, przy współpracy Miasta Stołeczego Warszawy.
To kolejne wspólne przedsięwzięcie orazganizowane z tej okazji. Zlot potrwa do 2 sierpnia. Uczestniczy w nim 450 harcerzy i harcerek z całej Polski.

Koordynatorką działań ze strony Chorągwi Stołecznej ZHP jest Druhna Dagmara Schulta (Hufiec Warszawa-Praga-Południe).

Poniżej szczegółowy program Zlotu.

Szczegółowe informacje o tym, co dzieje się na zlocie znajdziecie na profilu wydarzenia na FB.

Może Ci się spodobać...