Dzień Myśli Braterskiej na pl. Zamkowym

22 lutego Dzień Myśli Braterskiej. Zapraszamy na plac Zamkowy, gdzie postaramy się ustanowić polski rekord w wiązaniu najdłuższego łańcucha z harcerskich chust.

Dzień Myśli Braterskiej jest wyjątkowym świętem łączącym skautów na całym świecie. Pokażmy wszystkim naszym podopiecznym, że możemy się zjednoczyć i wspólnie obchodzić to ważne dla nas wszystkich święto.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy, zuchenki,  harcerzy i harcerki na wspólne obchody Dnia Myśli Braterskiej – do wzięcia udziału w grze fabularnej oraz ustanowieniu polskiego rekordu w związaniu najdłuższego łańcucha z chust. Wydarzenie to będzie miało miejsce 22 lutego 2015 od godz. 12:00 na pl. Zamkowym w Warszawie.  

Zgłoszenia przyjmowane są już teraz. Aktualne informacje znajdziecie na Facebooku.

Atrakcje: 

– gra fabularna dla zuchów
– gra z QR kodami dla harc i hs
– ustanawianie polskiego rekordu w związywaniu najdłuższego łańcucha z chust
– wspólnie zawiązany krąg przyjaźni
– ściana wspomnień
– gorąca braterska herbata 🙂

Koszt: wielkie absolutne zero. Impreza jest darmowa, otwarta dla wszystkich chętnych.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: dmb@stoleczna.zhp.pl.

phm. Wojtek Puchacz

członek Komendy Chorągwi ds. zagranicy i komunikacji

Może Ci się spodobać...