Druh Wojciech Chmielecki, odszedł na Wieczną Wartę

Druhny i Druhowie,

Ze smutkiem informuję, że zmarł Druh harcmistrz Wojciech Chmielecki. Druh Chmielecki był aktywnie zaangażowany w działania Nieprzetartego Szlaku w Chorągwi Stołecznej – przez wiele lat był komendantem szczepu 419 WDH. Druh Wojciech działał najpierw w Hufcu ZHP Warszawa Praga – Południe, a w ostatnich latach swoją harcerską służbę pełnił w Hufcu ZHP Warszawa Wola, w którym był Skarbnikiem Hufca.

Harcmistrz Wojciech Chmielecki przez wiele lat był głównym księgowym w Chorągwi Stołecznej ZHP.

Za zaangażowanie i zasługi dla ruchu harcerskiego został odznaczony Złotym Krzyżem za Zasługi dla ZHP.

Pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek (28.02.2014) o godz. 12:00 w kościele przy ul. Mehoffera.

W związku ze śmiercią druha hm. Wojciecha Chmieleckiego w Chorągwi została ogłoszona żałoba. Przekazuję link do rozkazu dotyczącego ogłoszenia żałoby.

Czuwaj!

hm. Anna Nowosad