Druh Marcin Powierża, odszedł na Wieczną Wartę

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o odejściu na Wieczna Wartę Druha Marcina Powierża , działającego w Hufcu ZHP Zalew, ratownika naszej Chorągwi, związanego z Harcerską Grupą Ratowniczą Bemowo.

 

Ratownictwo było jego pasją: od lat brał udział w zabezpieczeniach medycznych w stolicy, wspierał organizację kursów pierwszej pomocy Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP, manewrów ratowniczych oraz przedsięwzięć stołecznego Inspektoratu Ratowniczego. Niejednokrotnie brał udział w Ogólnopolskich Zawodach ZHP w Ratownictwie. Chętnie dzielił się swoją wiedzą i umiejętnościami charakteryzatorskimi. Dzięki niemu wiele symulacji wypadków oraz ćwiczeń było profesjonalnie i realistycznie przygotowanych.

Łączymy się w bólu z Jego rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy przeżywają Jego odejście.

 

              Był przyjacielem wielu z nas. Miał jedynie 26 lat.

 

CZUWAJ !                                                             

phm.Karolina Burns

Zastępca Komendanta Chorągwi Stołecznej ZHP

Może Ci się spodobać...