Dla kadry wędrowniczej

Gruzja – kraj pięknych gór i pomocnych ludzi. Leżący geograficznie w Azji, kulturowo należący jednak do Europy. To także kraj do którego podróż… brzmi jak przygoda! Z tych, a także wielu innych powodów został wybrany na miejsce akcji tegorocznego obozu wędrownego 21.WDW „Stare Żbiki”.
 
Jeśli chcesz posłuchać jak to zrobić, by spać pod stacją kolejki linowej w centrum Tbilisi, dlaczego łaskotaliśmy rękawiczką sufit w kościele, albo jakie śmiercionośne zjawiska widzieliśmy w górach Chewsuretii, a także wiele innych – wpadaj. Na slajdowisko z obozu zapraszają: komendant ww. obozu ds. podpisywania papierków – Krzysztof Widłak, oraz Antek Tkaczyk – drużynowy Starych Żbików. 
 
Po spotkaniu z Gruzją – aktualności i chorągwiane plany na nowy rok dla kadry wędrowniczej. Zgłoszenia – formularz
 
Zapraszam!
hm. Paweł Błasiak
stołeczni wędrownicy

Może Ci się spodobać...