#bwaw2014 czyli …

Z okazji Święta Chorągwi (1 października) 25 patroli wzięło udział w grze Bohaterowie Warszawy. Największą furorę zrobiła  aplikacja mobilna, przygotowana specjalnie na grę. Dzięki niej, patrole mogły zaznaczać w systemie, które punkty odwiedziły i obserwować wyniki punktowe za zadania. Ale gadżetów było więcej. 

 >>> Nie byłeś na grze, bo o niej nie wiedziałeś? Zapisz się do chorągwianego newslettera. Nie pozwól, aby coś ważnego Cię ominęło. <<<

Korzystając z możliwości, jakie dają technologia mobilna oraz internet, uczestnicy mogli tagować zrobione smartfonami zdjęcia tzw. hashtagiem (#tag). 

Dzięki temu, wszystkie zdjęcia wyświetlały się na bieżąco na stronie internetowej www.bohaterowiewarszawy.pl W ten sposób wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w tworzeniu galerii zdjęć z wydarzenia. Super wyszło – zobaczcie sami!

Po grze spotkaliśmy się na apelu przy pomniku Małego Powstańca. Mogliśmy przenieść się w czasie, słuchając audycji Polskiego Radia z 1983 roku dotyczącej odsłonięcia pomnika. Patrole stanęły na wysokości zadania, przynosząc w sumie dziesiątki białych róż, którymi usłali cokół pomnika. 


 

Zapisz się do naszej listy mailingowej

* pola wymagane
Wybierz obszary zainteresowań

 

Może Ci się spodobać...