BIGOS kształceniowy – zaproszenie

0.11.2013, w niedzielę, w Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33 odbędzie się Bigos Kształceniowy Chorągwi Stołecznej.

Bigos – bo w trakcie jednego dnia mamy do zaoferowania wszystkim chętnym instruktorom naszej chorągwi cały wachlarz zajęć kształceniowych, w których można wybierać do woli i smaku!

Bigos – bo również uczestnicy będą się z zajęć na zajęcia mieszać, poznawać ze sobą i nowymi prowadzącymi.

W ramach Bigosu odbędą się:

• Warsztaty Hufcowych Komisji Stopni Instruktorskich – całodzienne
  • Pojedyncze warsztaty repertuarowe – ok. 12 warsztatów realizowanych równolegle po 4-5 w bloku czasowym
  • Otwarte zajęcia Kursu Komend Hufców (szczególnie polecamy skarbnikom, programowcom i samym komendantom hufców)

Szczegółowy plan Bigosu oraz ulotkę znajdziecie w plikach dołączonych do tego ogłoszenia, zapisy na zajęcia po kliknięciu w link:http://tnij.org/bigos2013

Serdecznie wszystkich instruktorów naszej chorągwi zapraszamy, będzie to doskonała okazja do pouczenia się, pobawienia, porozmawiania. Szczególnie serdecznie zapraszamy hufcowe KSI – nieczęsto zdarza się okazja, by na forum chorągwianym wymienić swoje doświadczenia w pracy Komisji, skorzystajcie więc z niej jak najpełniej.

Komenda zbiórki

Kasia Banaszczyk