Badanie lekarza medycyny pracy przed HAL

Zgodnie z aktualnymi przepisami, kadra obozu może posługiwać się zaświadczeniem o zdolności do pracy wystawionym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarza medycyny pracy.

Jeśli komuś z Was będzie wygodniej skorzystać z wizyty płatnej u lekarza medycyny pracy, w godzinach wieczornych, jest taka możliwość w dniach 8 i 10 maja w lokalu Chorągwi, w godzinach 18:00-21:00. Prosimy o zaznaczenie wybranego terminu wizyty.

Warto ze sobą zabrać aktualne wyniki badań (z ostatniego roku) morfologii, prześwietlenia płuc, badań na nosicielstwo (w wypadku osób, które będą pracować przy żywności).

Wizyta kosztuje 50 zł. Jest możliwość wystawienia faktur zbiorczych, do rozliczenia w kosztach obozu. W razie rezygnacji z wybranego terminu, prosimy o kontakt z biurem chorągwi.

Formularz zapisów