Archipelago

W imieniu Rady Naczelnej ZHP i Rady Chorągwi Stołecznej ZHP serdecznie zapraszam Was do udziału w grze Archipelago.

Propozycja skierowana jest do instruktorów ZHP.

Archipelago Competence Game to gra online, w której gracze wcielają się w rolę zarządców nieruchomości na egzotycznym archipelagu. Celem w grze jest zdobycie, jak największej liczby punktów premii. Gra bada trzy kompetencje: wiedzę, umiejętności i postawę w danym obszarze, które umożliwiają efektywne wykonywanie obowiązków na konkretnym stanowisku.

Co można zyskać przez udział w grze?

• Poznać nowatorskie narzędzie, które wkrótce może zastąpić tradycyjne metody rekrutacji i badania kompetencji pracowników,
  • Nauczyć się rozwiązywać problemy, z którymi możesz się spotkać w obecnej lub przyszłej pracy,
  • Wpływ na innowacyjny projekt,
  • Certyfikat udziału w projekcie oraz raport swoich wyników na tle grupy kontrolnej (w odniesieniu do 5 celów gry),
  • Raport z diagnozą swoich kompetencji (po zakończeniu projektu – I kwartał 2015).

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

• Znajdź spokojne miejsce, z dostępem do Internetu.
  • Wejdź na stronę www.competencegame.com
  • Zarejestruj się.
  • Wypełnij dane – dokładnie!
  • Ważne – w polu skąd dowiedziałeś się o grze zaznacz INNE i wpisz nazwę: ZHP –  CHORĄGIEW STOŁECZNA – HUFIEC Y (tu wpisz)
  • Możesz robić sobie przerwy, ważne, aby się wylogować. Cała gra z treningiem zajmuje od 1,5 do 3 h.

Życzę, by gra pomogła Wam odkryć mocne strony i rozwinąć kompetencje przydatne w pracy instruktorskiej w ZHP oraz na rynku pracy.

W Archipelago, instruktorzy ZHP, mogą grać bezpłatnie do 31 stycznia 2015 roku!

W załączeniu przesyłam także rozszerzoną prezentację, a w razie pytań, zapraszam do kontaktu mailowego.

Pozdrawiam!

W imieniu Rady Chorągwi