70.stoleczna.zhp.pl. Strona zlotu Chorągwi Stołecznej wystartowała

W środę po południu ruszyła strona Ogólnopolskiego Zlotu Chorągwi Stołecznej ZHP. Impreza odbędzie się między 31 lipca a 3 sierpnia na Polu Mokotowskim w Warszawie i będzie kosztować 120 zł.

To będzie wyjątkowy zlot. Skąd ta pewność? Przede wszystkim chodzi o program. A ten nie ma sobie równych! Wspólne oglądanie filmu „Miasto44”, Nocna Zmiana Miasta, podczas której harcerze sprawią, że 1 sierpnia Warszawa będzie nie do poznania, a także akcja #tag – to kilka z propozycji programowych, w których uczestniczyć będą zlotowicze. Program zlotu oparty jest na poznawaniu ducha stolicy Polski i przybliżaniu historycznych wydarzenia sprzed 70. lat.

1 sierpnia nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu artystycznego „70/44”, o którym piszemy tutaj. Zachęcamy Was do nadsyłania zgłoszeń konkursowych.

Do udziału we wspólnym uczczeniu 70. rocznicy Powstania Warszawskiego zapraszamy zuchy, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów. Zgłoszenia przyjmowane są od zastępów liczących od 5 do 9 osób plus jednego pełnoletniego opiekuna. Koszt udziału w zlocie zależny jest od terminu, w którym zastęp zgłosi się. Zarejestrowani w maju, zapłacą tylko 120 zł, zaś dla zarejestrowanych w czerwcu, udział w zlocie będzie kosztował 150 zł. Jeśli ktoś zdecyduje się na udział jeszcze w lipcu – dla niego opłata wyniesie 200 zł.

Jeśli chcecie wziąć udział w grach miejskich, pobudzających twórczość wydarzeniach, które na kilka godzin zmienią oblicze stolicy Polski – nie może Was zabraknąć na Ogólnopolskim Zlocie Chorągwi Stołecznej ZHP. Zgłoście się już teraz. Połączmy nasze siły, połączmy Warszawę. Spotkajmy się w sercu wydarzeń!

Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszeniowa imprezy znajdują się na www.70.stoleczna.zhp.pl. W chorągwianym repozytorium znajdziecie zaś wszystkie materiały promocyjne wspierające kampanię.

phm. Wojtek Puchacz

biuro prasowe zlotu