Warsztaty słowo, obraz, dźwięk

Zapraszamy na warsztaty „słowo, obraz, dźwięk” instruktorów z poziomu hufca oraz zespołów Chorągwi, dotyczące public relations. Warsztaty odbędą się w terminie 24-26.11.2017. Poniżej najważniejsze informacje oraz ankieta zgłoszeniowa.

Informacje ogólne

Organizator: Chorągiew Stołeczna ZHP wspólnie z Wydziałem Komunikacji i Promocji GK ZHP
Termin: 24-26.11.2017 r.
Miejsce: Warszawa (szczegóły po zamknięciu zgłoszeń)
Ulotka informacyjna (pdf)

Cel

Celem warsztatów jest przygotowanie jego uczestnika do kreowania wizerunku organizacji w środowisku lokalnym oraz umiejętnego promowania harcerskich przedsięwzięć.

Zakres warsztatów

1. Harcerski marketing mix (prezentacja)
  2. Grupa docelowa, odbiorcy działań PR (prezentacja)
  3. Harcerska estetyka materiałów promocyjnych (prezentacja)
  4. Kultura organizacji (prezentacja)
  5. Relacje z partnerami
  6. Relacje z mediami
  7. Autoprezentacja
  8. Budowanie komunikatów
  9. Grafika podstawowa (warsztaty do wyboru)
  10. Video (warsztaty do wyboru)
  11. Fotografia – komunikacja obrazem (warsztaty do wyboru)
  12. Social media

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu, zależnie od wskazanych w ankietach deklaracji uczestników i zależnie od liczby chętnych.

Uczestnikami warsztatów mogą być osoby, które:
– ukończyły 16 rok życia i mają opłacone składki członkowskie;
– w terminie do 19 listopada wyślą ankietę zgłoszeniową
– po zakwalifikowaniu się na warsztaty uiszczą opłatę w wysokości 90 zł na wskazane poniżej konto. W przypadku rezygnacji lub niestawienia się na warsztaty organizator zastrzega brak zwrotu wpisowego (wyjątek stanowią sytuacje których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak wypadek, choroba itd.).
Możliwe jest dofinansowanie udziału dla instruktorów z poziomu zespołów chorągwianych (w takiej sytuacji prosimy o kontakt z biurem Chorągwi: chorągiew@stoleczna.zhp.pl).
Limit miejsc: 30.

Wyposażenie uczestnika
– regulaminowe umundurowanie;
– w zależności od wybrania przez uczestników bloku zajęć: aparat, laptop.