24 lutego Skautowy Meeting: Ekonomia jest kobietą

Zapraszamy na Skautowy Meeting, którego tematem będzie projekt „Ekonomia jest kobietą”. Już 24 lutego o 18:30 dowiecie się jak włączyć się do działania, zrealizować zadania i otrzymać plakietkę projektu.

„Ekonomia jest kobietą” to projekt, w ramach którego możecie w ciekawy sposób zwrócić uwagę Waszych podopiecznych na tematy związane z pieniędzmi i ich właściwym gospodarowaniem. Przygotowane scenariusze pomogą Wam przeprowadzić interesujące zbiórki dotyczące tematów takich jak filantropia, świadoma konsumpcja, zarządzanie pieniędzmi oraz moja przyszłość ekonomiczna. Za wykonanie zadań przysługiwać będą zaś plakietki.

Aby przybliżyć Wam tematykę projektu, zapraszamy na Skautowy Meeting 24 lutego. Spotykamy się o 18:30 w siedzibie Chorągwi na ul. Piaskowej 4. Spotkanie potrwa półtorej godziny. Poprowadzi je szefowa „Ekonomia jest kobietą”, Anna Książek. To ciekawe przedsięwzięcie realizowane przez ZHP przy wsparciu Girl Scouts of the USA i Fundacji MetLife.

Zachęcam do odwiedzenia wydarzenia na Facebooku.

phm. Wojtek Puchacz

członek Komendy Chorągwi ds. zagranicy i komunikacji