10 kwietnia Skautowy Meeting. Tym razem o hufcach

Jak wyglądać może współpraca międzynarodowa w hufcach to główny temat najbliższego Skautowego Meetingu. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia w siedzibie Chorągwi na Piaskowej.

Gośćmi kwietniowego Skautowego Meetingu będą Zbyszek Winiarek, komendant hufca Garwolin i Dorota Brzuska, drużynowa z hufca Warszawa Żoliborz. Zbyszek może pochwalić się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem we współpracy z wieeeeeeeeloma organizacjami skautowymi – zarówno z zachodu, jak i wschodu. Dorota w 2011 zabrała na Światowe Jamboree Skautowe mnóstwo swoich harcerzy, a na zlot do Japonii już szykują się kolejne zastępy z jej środowiska.

Jeśli chcecie poznać metodę na udaną współpracę skautową z perspektywy hufca, a przez to także i z perspektywy drużyny – nie powinno Was zabraknąć. Widzimy się 10 kwietnia od 18 do 20. A kto się pojawi, niech klika tutaj: https://www.facebook.com/events/630663776987802/

phm. Wojtek Puchacz

pełnomocnik Komendy Chorągwi ds. zagranicznych