1 sierpnia załóż koszulkę „Harcerze Powstańcom”

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Choragwi Stołecznej ZHP, który zbliża się wielkimi krokami, stołeczni harcerze chcą upamiętnić uczestników Powstania Warszawskiego w wyjątkowy sposób. 1 sierpnia wszyscy uczestnicy zlotu ubiorą się w czarne koszulki – symbol happeningu „Harcerze Powstańcom”. Można ją już teraz kupić za 18 zł.

Koszulka dostępna jest w eSkładnicy w rozmiarach S do XXL, krój uniwersalny. Na piersi wydrukowano napis „70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego”, jednak najciekawszy motyw został przygotowany na boku koszulki. To symbol „Polski Walczącej”, w który wpisany jest mały powstaniec. Osoby, które dokonają zakupu do 15 czerwca, za koszulkę zapłacą 18 zł. Od 16 czerwca do 15 lipca cena produktu zmieni się i wyniesie 25 zł od sztuki.

Projekt koszulki wykonał ćwik Michał Janiec z hufca ZHP Warszawa Praga Południe. Ten sam druh zaprojektował w ostatnim czasie również stroje polskiego kontyngentu na Intercamp 2014 oraz Central European Jamboree, które odbędzie się w Czechach tuż po zlocie Chorągwi Stołecznej ZHP.

Więcej informacji o akcji na 70.stoleczna.zhp.pl.

phm. Wojtek Puchacz

koordynator promocji Ogólnopolskiego Zlotu Chorągwi Stołecznej ZHP